Antradienis, 2024.12.17
Reklama

Kabantys auskarai: kaip juos nešioti saugiai, nepakenkiant ausų lezgeliams?

Šaltinis: vlmedicina | 2023-04-03 10:43:36

Kabantys auskarai neabejotinai yra išraiškinga stiliaus forma. Didelių, stambių papuošalų esmė - išsiskirti ir išoriškai parodyti, kas esame. Gražūs auskarai pasitarnauja kaip elegancijos deklaracija aprangoje.

Mergina su kabančiais auskarais
Mergina su auskarais / Pranešimo autorių nuotr.

Deja, nors ir suteikia išskirtinumo ypatingų renginių metu, kabantys auskarai paprastai būna sunkūs, todėl gali pakenkti ausų lezgeliams. Masyvūs auskarai apsunkina ausį, po kurio laiko sukelia diskomfortą ir kančią. Kai per sunkūs auskarai nešiojami ilgą laiką, galiausiai ausų lezgeliai išsitempia. Laimei, yra keletas būdų, kurie neleidžia stambiems aksesuarams apsunkinti ausų ir sukelti diskomfortą.

Nešiokite auskarus trumpai

Sunkius auskarus nešiokite trumpais laiko tarpais, kad išvengtumėte skausmo. Kuo ilgiau nešiosite auskarus, tuo labiau jie trauks ausį žemyn.

Taip pat būtinai išsiimkite auskarus, jei užsiimate aktyvia fizine veikla, pavyzdžiui, mankštinatės. Prieš miegą taip pat nusiimkite auskarus. Vartantis lovoje auskarai gali už ko nors užsikabinti, įsipainioti, skaudžiai prispausti ausį. Mažamečiai irgi gali susidomėti blizgančiais papuošalais Jūsų ausyse, todėl vertėtų nedėvėti kabančių auskarų šalia vaikų.

Apsvarstykite galimybę keisti auskarus lengvesniais

Neaukojant savo patogumo ir naudojant šią techniką galima išgauti norimą išvaizdą. Patartina rinktis lengvesnius auskarus, kurie dažnai būna ir pigesni. Yra platus tuščiavidurių auskarų iš lengvų medžiagų, kurios nesukelia diskomforto, nesvarbu, kiek laiko papuošalą nešiosite, pasirinkimas. Apsvarstykite papuošalus iš medžio, molio ar plastiko.

Rinkitės auskarus protingai

Kai perkate auskarus, būtina juos išbandyti realiai ir pamatyti, kiek jie sveria! Kartais iš pažiūros didesni auskarai sveria mažiau nei tie, kurie atrodo mažesni. Viskas priklauso nuo metalo, šlifavimo ir naudojamo akmens. Todėl visada patariama prieš perkant auskarus juos pasimatuoti. Kilus neaiškumams, pasiteiraukite juvelyrų apie akmenis ar metalą. Jie turi daug profesionalių žinių šiuo klausimu ir gali patarti, kaip pasirinkti lengvesnius bei patogesnius nešioti auskarus.

Pavyzdžiui, turėkite omenyje, kad auksas yra sunkesnis už deimantus. Žinoma, deimantiniams papuošalams dažnai naudojamas baltasis auksas, galintis padidinti bendrą svorį, tačiau patys deimantai yra ženkliai lengvesni už auksą. Deimantai yra gryna anglis, o auksas laikomas vienu sunkiausių elementų. Nors, jei užsakote deimantinius papuošalus, pagamintus iš platinos, nepamirškite, kad platina yra 60 % tankesnė už auksą, todėl platininiai auskarai su deimantais svers gerokai daugiau nei pagaminti iš baltojo aukso. Daugiau informacijos ieškokite šiame straipsnyje apie auskarus.

Išbandykite drėkinamąsias medžiagas

Prieš segėdamos auskarus ant ausų lezgelių užtepkite šiek tiek vazelino arba kokosų aliejaus. Taip pat galite truputį patepti auskarų dalį, kuri veriama į skylutę. Užtepus drėkiklį, auskarai lengvai slysta pro ausis. Be to, jis apsaugo ausis nuo nereikalingos reakcijos dėl skausmo, pavyzdžiui, paraudimo ar patinimo.

Aliejus ar želė taip pat gali apsaugoti ausų lezgelius nuo alerginės reakcijos ar infekcijos. Nemažai moterų renkasi imitacinius papuošalus dėl mažesnės kainos, lengvesnės priežiūros ir daugkartinio dėvėjimo. Deja, imitacinių papuošalų metalai daugeliui gali sukelti alergines reakcijas. Tačiau ne tada, kai naudojate lubrikantą, nes jis sukuria barjerą tarp odos ir auskarų. Be to, kilus alerginei reakcijai, aliejus ar želė gali padėti pagreitinti gijimo procesą.

Naudokite nuskausminamąjį kremą

Jei visgi nepavyko išvengti skausmo, patepkite ausų spenelius nuskausminamuoju kremu. Šią priemonę, pavyzdžiui, lidokainą, galima įsigyti be recepto. Šie preparatai tepami ant ausies spenelio, kad nutirpdytų tą vietą ir beveik nejaustumėte skausmo visą laiką, kol auskaras kabo ant ausies. Šie kremai apsaugo nuo skausmo blokuodami signalus odos nervų galūnėlėse.

Turėtumėte žinoti, kad nuskausminamieji kremai yra tik laikini ir gali prireikti juos pakartotinai tepti kas kelias valandas, kad sumažintumėte skausmą. Be to, nenaudokite nuskausminamojo kremo, jei turite atvirą žaizdą. Visada atidžiai perskaitykite priemonės naudojimo instrukciją ir laikykitės nurodymų.

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
Žymos: ausys, auskaras
skaityti komentarus (0)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Kokios procedūros naudingos sergantiems sensorine aksonine polineuropatija?
Klausimas. Kokios procedūros naudingos sergantiems neaiškios kilmės sensorine aksonine polineuropatija? Ar jiems pa...
Lytiškumo ugdymas: su vaikais kalbėkime natūraliai
„Mama, tėti, o kaip aš atsiradau?“ – tai klausimas, anksčiau ar vėliau nuskambantis kiekvienuose namuo...
5 geriausi vitaminai nuo plaukų slinkimo
Gražūs plaukai – yra svarbu tiek moterims, tiek vyrams. Ypač dažna problema yra plaukų slinkimas ir nors tai &ndas...
Apledėjusi kelio danga: kas gali apsaugoti vairuotojus ir pėsčiuosius
Plikledis kelyje sukuria pavojingas situacijas, kurios dažnai baigiasi automobilio slydimu. Deja, šių vairavimo aplinkyb...
Psichologė apie savęs ir savo vietos paieškas paauglystėje
Sunku su tais paaugliais – teiginys, kurį priimame kaip aksiomą. Auklėti paauglį – tėvystės egzaminas, mokyt...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų