Antradienis, 2024.12.17
Reklama

Kaip naudoti sausą šampūną, aliejų ir kitas plaukų priežiūros priemones

ji24.lt | 2015-11-04 09:21:49

Net jeigu ir manote, kad esate tikra plaukų priežiūros ekspertė ir mokate puikiai susidoroti su savo garbanomis, nė kiek neabejojame, kad naudingi plaukų priežiūros profesionalų patarimai pravers ir jums.

Šukuosena
© Algirdo Kubaičio (VLMEDICINA.LT) asociatyvioji nuotr.

Taigi, kaip naudoti sausąjį šampūną, kokiu atstumu purkšti plaukų laką, kaip naudoti nuo karščio apsaugančias plaukų priemones ar kam reikalingas jūros druskos purškiklis, portalui becomegorgeous.com aiškina plaukų priežiūros profesionalai.

Sausasis šampūnas

Tai yra išties puikus gelbėjimosi ratas tomis dienomis, kai nėra galimybės tinkamai išsiskalauti plaukų, o eiti pro namų duris riebaluotais plaukais pernelyg nesinori. Vis tik sausasis šampūnas netinkamas vartoti kasdienai, mat dėl plaukuose susikaupusių jo liekanų aplinkinių tikrai nežavėsite.

Purškiant sausąjį šampūną koncentruotis reikėtų tik ties plaukų šaknimis, vėliau taip pat, kaip ir skalaujant plaukus įprastai, galvos odą reikėtų kiek pamasažuoti ir plaukus gerai iššukuoti.

Plaukų lakas

Vienas svarbiausių dalykų, kurį turite žinoti, jei naudojate plaukų laką, yra tai, kokiu atstumu laikant buteliuką nuo plaukų reikėtų jį purkšti, mat daugelis buteliuką laiko per arti ir dėl to plaukai gali sulipti. Kai purškiate plaukų laką, buteliukas nuo plaukų neturėtų būti ne mažesniu kaip 30 cm atstumu ir lako derėtų purkšti tiek, kad plaukai vėliau lengvai išsišukuotų.

Plaukų putos

Dažniausia šios priemonės naudojimo klaida – per didelis ant plaukų tepamas jos kiekis, mat dažnai putomis padengiami praktiškai visi plaukai, nors iš tiesų jomis tepti derėtų tik plaukų šaknis. Jei putų tepama per daug, jos tik dar labiau apsunkina plaukus, negana to, plaukai dar praranda ir visą savo blizgesį.

Plaukų priemonės nuo karščio

Nors šios priemonės sukurtos tam, kad apsaugotų plaukus, netinkamai jas naudojant galima prisidaryti ir žalos – plaukai gali tapti kur kas labiau pažeidžiami. Kad taip nenutiktų, nuo karščio apsaugančią priemonę tepkite tik ant drėgnų plaukų ir tik po to, kai gerai išskalavote juos kondicionieriumi – tik taip šios priemonės įsigers ir tinkamai saugos jūsų plaukus.

Aliejus plaukams

Nenuplaunamo aliejaus rūšis taip pat geriausia tepti ant drėgnų plaukų. Vis tik jei naudojate aliejų, ant kurio buteliuko nurodyta, jog plaukus vėliau reikės išskalauti, tuomet geriausia aliejumi plaukus išsitepti iš vakaro, o ryte juos bent du kartus gerai išskalauti šampūnu.

Plaukų serumas

Tai puiki priemonė norinčioms turėti švelnius ir žvilgančius plaukus, tačiau daugelis nežino, kaip tinkamai jį derėtų naudoti. Serumu geriausia tepti tik plaukų galiukus, nes tepamas ant šaknų jis tik apsunkins plaukus.

Jūros druskos purškiklis

Tai puiki priemonė norinčioms kiek padidinti plaukų apimtį, tačiau net ir šį purškiklį reikia mokėti naudoti. Jį purkšti reikėtų jau visiškai baigiant tvarkytis plaukus ir jokiu būdu juo nederėtų purkšti plaukų šaknų.


Logo

 

 

 

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
skaityti komentarus (0)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Kepenų transplantacija: pacientui prireikė operacijos dėl parazitų pažeistų kepenų
31-erių metų Petras tapo pirmuoju pacientu šalyje, kuriam dėl itin retos ligos – kepenų echinokokozės, kai parazit...
Darbus pradėjo trys sveikatos apsaugos viceministrės
Sveikatos apsaugos ministrės Marijos Jakubauskienės komandoje darbus pradėjo trys sveikatos apsaugos viceministrės &ndas...
Apdovanotos reikšmingiausios sveikatos priežiūros iniciatyvos
Gruodžio 16 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko programos „Rūpinamės sveikata – gydo...
Alkoholizmas – giminės liga
„Priklausomybė nuo alkoholio – genetiškai nulemta liga“, – įsitikinęs Klaipėdos psichikos sveika...
Kokios procedūros naudingos sergantiems sensorine aksonine polineuropatija?
Klausimas. Kokios procedūros naudingos sergantiems neaiškios kilmės sensorine aksonine polineuropatija? Ar jiems pa...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų