Ketvirtadienis, 2024.12.19
Reklama

Pažintis su modernia žiniuone(6)

Daiva Ausėnaitė | 2013-08-31 00:01:51

Bendraujant su Olga Nefedova suvoki, kad turi turėti daugiau tikėjimo nei konsultuojantis dėl sveikatos su bet kokiu kitu sveikatos specialistu. Daugelį gyvenimo reiškinių – mūsų santykius, ligas, užvaldančias mintis ir jausmus – ji vertina operuodama labai nematerialiomis kategorijomis. Klasikinį medicininį išsilavinimą turinti moteris fizinių ligų priežasčių ieško mūsų emocijose, biolauko pažeidimuose ir net praeituose gyvenimuose. Psichologės išsilavinimas ir liaudies medicinos žinios paverčia ja modernia „močiute“, pas kurią seniau eidavo pasitarti visas kaimas.

Žolelės
Olga Nefedova sako, kad nuo neigiamos energijos gerai saugo ugnis. Grįžę iš darbo, nusiprauskite po dušu ir atsisėskite kelioms minutėms prie žvakės. Algirdo Kubaičio nuotr.

Matyti rankomis

Iš Sibiro (Magadano miesto) kilusi Olga Nefedova į Vilnių atvyko Žmogaus pažinimo centro „Vaiska“ kvietimu. Keturias dienas ji praleido skaitydama paskaitas apie biolauko korekciją, Reiki metodiką, liaudiškus poveikio metodus. Pasak jos, niekas nevyksta šiaip sau, viskas turi prasmę ir priežastį. Ligos negali egzistuoti atskirai nuo mūsų kasdienybės, nuo santykių su artimaisiais ir net nuo santykio su kaimynų katinu.

Ji pati prieš 33 metus išgirdo onkologinę diagnozę – limfogranulomatozė, tuomet jai buvo vos 24 metai. Ligą ji nugalėjo ir dar išgydė daugybę žmonių. Išgirdus jos amžių – 57 m. – tik kilsteli antakius. Gal čia tas unikalus sibiriečių genas, kuris leidžia jiems atrodyti jauniau ir būti sveikesniems, o gal unikalus Olgos požiūris į save ir aplinką?..

Eilinius smalsautojus Olga moko, atrodytų, sudėtingų technikų – rankomis paliesti kito žmogaus biolauką, pajausti jo ribas ir surasti pažeidimus. Visai nesunkiai visi ima tarp savo delnų jausti šilumos kamuoliuką, jį vartant atsiranda fizinis pojūtis, kad kažką nematomo laikai tarp rankų. Ji rodo kelis pratimus, kurie sustiprina rankų jautrumą, tai leidžia pereiti į kitą lygį – ranka „pamatyti“ kito žmogaus biolauką.

„Yra žmonių, kurie be rankų „mato“ biolauko pažeidimus, tačiau dažniausiai jiems sunkiai sekasi koreguoti tuos pažeidimus ar gydyti žmones. Yra tokių kaip aš, kurie nemato, bet rankomis gali nuskaityti kitų žmonių biolaukus. Ne visuomet reikia matyti akimis, kad užfiksuotum svarbiausius dalykus. Svarbiausia - vystyti savo jautrumą. Tokį gebėjimą turime visi, tik vieni yra jautresni, kiti – mažiau. Žmonijos istorijos pradžioje visi buvome telepatai. Legenda dabar tik pasakoja apie įvykusį pokytį, kai griuvo Babilono bokštas ir atsirado daug kalbų. Tada, matyt, tą gabumą ir praradome“, – kalbėjo žiniuonė.

Sargdinantys ryšiai

Jau dešimt metų Olga čiuopia kitų žmonių biolaukus. Ji sako, kad per tiek laiko jai teko sutikti tik vieną žmogų, turintį tobulos ovalo formos biolauką. „Visokios neigiamos energijos limpa prie mūsų biolauko kiekvieną dieną. Ilgainiui ta apsauga susiūbuoja ir atsiranda išsikraipymai. Mes patys padarome tam tikrus pažeidimus. Jeigu čiuopiu ilgą „uodegą“ žmogaus biolauke, vadinasi, tą iškraipymą sukėlė kitas žmogus. Jeigu toks iškraipymas priekyje – tai gyvas žmogus. Kartais tai būna mūsų artimieji, kurie serga ir taip „maitinasi“ mūsų energija. Kartais gali būti ir sveikieji, bet mus vampyruojantys žmonės. Jeigu toks iškraipymas yra iš nugaros, vadinasi, tai miręs asmuo. Teko bendrauti su moterimi, kuri nenorėjo paleisti, pamiršti ir atsisveikinti su mirusiu artimu žmogumi. Tai ją pačią smarkiai fiziškai sekino“, – pasakojo Olga.

Norint apsisaugoti nuo tokių energiją siurbiančių žmonių reikia suvokti, kas galėtų tą daryti. „Tik jokiu būdu nepykite ant to žmogaus ir neikite aiškintis santykių. Geriausiai nukirsti tą ryšį padeda šypsena, malonus elgesys su tuo žmogumi ir atsiprašymas. Jūs turite jo atsiprašyti, nes mes nežinome, kodėl vieni ar kiti žmonės yra mūsų gyvenime. Gal praeituose gyvenimuose jūs labai jį nuskriaudėte ir dabar jis visai pelnytai jus alina ir minta jūsų energija. Atsiprašykite. Kai kurios moterys, kurių sergantys artimieji „minta“ jų energija, manęs net paprašo nekoreguoti tų biolauko išsikraipymo. Jos nori rūpintis tuo žmogumi, nes jis joms svarbus. Tuomet jas išmokau metodikų, kaip paleisti savo energija, juk ji jau, vaizdžiai sakant, panaudota. Tereikia ją laisvai paleisti, o pačiam pasisemti naujos. Energijos aplink mus yra daug“, – sako žiniuonė.

Olga Nefedova
Pasak Olgos Nefedovos, net palinkėjimas „kad tu būtum sveikas“ – blogas palinkėjimas, nes juo kalbama apie ateitį ir visai paneigiama dabartis. Asmeninio archyvo nuotr.

Taip pat ji sako, kad nuo neigiamos energijos gerai saugo ugnis. Grįžę iš darbo, nusiprauskite po dušu ir atsisėskite kelioms minutėms prie žvakės. Įsivaizduokite, kad iš viršaus į jus srūva balta, gera energija. Ji viską išvalo iš jūsų organizmo, per dieną žmonių „pridovanotą“ purvą, kuris subėga į žvakės liepsną ir sudega.

Ką pritrauki?

Susirinkusiems į seminarą lietuviams Olga rodė, kaip ji čiuopia biolauką. Daliai žmonių visai greitai pavyko slysti svetimais biolaukais ir net judėti keistomis išsikraipymų trajektorijomis.

Olga sako, jog mes pritraukiame panašius susirgimus turinčius žmones. Ji tai vadina rezonavimu. Ir ligų neskuba vadinti bausmėmis ar Dievo pirštu. Ji sako, jog tai energijos, kurias mes sukuriam praeituose gyvenimuose ir nešiojamės juos iš vieno į kitą savo gyvenimą. Kartais mums gyvenimą gerokai gali apkartinti didesnių galių turintys žmonės. Jai pačiai teko pralaimėti kovą dėl vyro vienai Ukrainos kagauzei – tai tokia magijos forma kaip vudu.

„Jau po mano onkologinės ligos gyvenom su šeima Kišiniove (Ukraina) ir smarkiai pradėjo sirgti mano vaikai. Ieškodama būdų, kaip jiems padėti, gavau kažkokios moteriškės adresą ir ten nuskubėjau. Patekau pas kagauzus. Ten sužinojau, kas jie tokie ir kaip veikia. Aiškiai supratau, kad mano vyras yra tokios burtininkės užkalbėtas. Jis buvo lyg zombis, lyg jį kas pakeitė. Kagauzė moteris stengėsi sugriauti mūsų santuoką. Prašiau grąžinti vyrą į šeimą ir gelbėti vaikus. Tik vėliau sužinojau, kad jų magija labai stipri. Jie grąžino man vyrą, bet jo jausmų - ne. Po kurio laiko išsiskyrėme. Vaikai vis tiek sirgo, o aš supratau, kad energijos yra stiprus dalykas. Taip pradėjau mokytis bekontakčio masažo ir kitų energetinių praktikų“, – sako veiklos pradžią prisiminė moteris.

Ne vienerius metus Olga gilinosi į apčiuopiamus ir neapčiuopiamus dalykus. Įvairių praktikų metu jai pavyko pamatyti savo praeitus gyvenimus. Ji sako, jog viename kentėjo, kitame pati skriaudė. Todėl Olga primygtinai siūlė savo skriaudikams būti geriems. „Niekada nelaukite gero iš to, kuriam gera padarėte. Kodėl jis turi dėkoti? Gal tai jūsų atsiprašymas ir bandymas išpirkti kaltę už ankstesnius gyvenimus? Mes nežinome, kam esame skolingi ir kas skolingas mums. Jei būsime geri kitiems, po truputį keisime visą visuomenę“, – savo požiūrį dėsto Olga.

Liaudies medicinos patarimai

Olga negaili patarimų. Ji sako, jog tikrai pravartu žinoti mėnulio fazes ir kai kuriuos savo poelgius derinti atsižvelgiant į jas. Pavyzdžiui, ji pasiūlė receptą odai valyti, kad atsikratytumėte visokių alergijų, bėrimų, išvestumėt iš organizmo nedraugiškas bakterijas ar organizmus, kurie sukelia odos ligas. Reikia ryte nevalgius išgerti stiklinę karšto vandens, kuriame ištirpintas šaukštas sodos. Po pusvalandžio valgyti. Tai padeda mažinti organizmo rūgštingumą ir rekomenduojama žmonėms, valgantiems mėsą.

Pradėti šį kursą vertėtų, kai yra dylantis mėnulis. O jei norite organizmą praturtinti naudingomis medžiagomis ar pasisemti energijos per įvairias praktikas (taiči, joga, meditacija), tuomet pradėkite tai daryti, kai mėnulis auga.

Po seminaro Olga neatrodo pavargusi, nors į jį atvyko tiesiai iš traukinio. Ji maloniai sutiko atsakyti dar į kelis klausimus. 

Liaudies medicina, kaip sąvoka, mūsų šalyje nėra apibrėžta, todėl kiekvienas gali tą suprasti labai skirtingai. Man asmeniškai prieš akis iškyla močiutės su žolyčių krepšiais. O jūs apie biolaukus kalbate...

Atsiminkime tas močiutes, ar jos tik žolelių nuovirus virė? Juk jos buvo plataus profilio žiniuonės, užkeikimus, nužiūrėjimus nuimdavo ir net gimdymus priimdavo. Aš esu trečios kartos žiniuonių palikuonė. Močiutės-žiniuonės iš kaimų apie biolaukus nežinojo, būtų žinojusios, būtų susitvarkiusios su dar daugiau visokių ligų.

Darbas su biolaukais – tai mano autorinis metodas, aš jį sukūriau iš įvairių elementų, praktikų.

Teorinės ir praktinės paskaitos apie biolaukus – tai rezultatas tų žinių, kurias gavau iš skirtingų mokytojų. Biolaukai – veiklos kryptis, kuri man labai patinka, nes aš matau rezultatus. Šių žinių dėka padėjau savo vaikams.

Baigiau įvairias mokyklas ir nuolat galvojau, kaip sujungti energetines praktikas ir darbą su kūnu. Dirbti vien tik su kūnu, naudojant bekontakčio ar kontaktinio masažo technikas, man nepakanka. Noriu pajausti žmogaus biolauką, jį pakoreguoti, pažiūrėti, kokį žmogus „padarė įdirbį“ ar kiek daug kiti jam „gero“ prilinkėjo. Tada paskui lengviau dirbti su kūnu.

Kūnas yra buferis, kuris sumažina energetinius smūgius, kuriuos mes gauname iš aplinkos. Iš žmogaus biolauko galima sužinoti daug dalykų apie jį, jo gyvenimą. Jei saulės rezginio srityje matau iškraipymus, vadinasi, žmogus turi sunkią, konfliktinę situaciją darbe. Jei vyrui yra biolauko iškraipymai širdies ir lytinių organų srityje – tai susiję su jo gyvenimo moterimis. Kartais, būna, biolaukas eina į žemę – jau kažkas žmogui palinkėjo mirties. Bendrai, reikėtų vengti bet kokių linkėjimų žodžiais „kad tu, kad tave“. Net kai sakote „kad tu būtum sveikas“ – tai blogas palinkėjimas, nes kalbate apie ateitį, visai paneigdami dabartį.

Biolauko pažeidimo vietoje būna ligos, opos, žaizdos, skausmai, dilimo procesai (visokios artrozės) ir net onkologiniai susirgimai. Man yra tekę matyti žmonių su skilusiais per pusę biolaukais; su pasislinkusiais biolaukais, kai žmogaus galva ar kojos be biolauko. Taip pat fiksuoju, kaip juda energija biolauke. Ji turi judėti pagal laikrodžio rodyklę, jeigu priešingai – jau su to žmogaus biolauku „dirbo“ koks magas.

Kaip jus vertinate ligas?

Tai tam tikros mums duodamos pamokos. Kažką mes ne taip suprantame, kažkur klystame. Dažnai liga atsiranda kaip pasmerkimo, nepriėmimo, susierzinimo rezultatas.

Mūsų kepenys ir tulžies pūslė irsta dėl pykčio ir susierzinimo. Kasos problemos – gyvenimo džiaugsmo stygius, tai savotiškas nedėkingumas, kai žmogus turi, bet nesidžiaugia. Skrandis – tai mūsų valios centras. Jo negalavimai – tai mūsų valios palaužymas ar noras kažką palaužti, tai psichozės zona. Nuoskaudų zona driekiasi nuo gerklės iki širdies, jei čia yra skausmingų taškų, vadinasi, yra nuoskaudų. Žmogus čia sudeda nuoskaudas, o čia plaučiai, širdis, skydliaukė – neišsakytos pretenzijos. Jei vaiką dažnai kankina angina, vadinasi, jam neleidžiama išsakyti savo nuomonės. Kodėl vaikams dažnai skauda ausis? Namuose dažni barniai, vaikas nenori to girdėti.

Mūsų mintys ir emocijos pasireiškia per ligas. Visame tame ligos išsivystymo procese biolaukas, jo pažeidimai gali turėti nemažos įtakos. Jie gali būti ir tam tikrų sveikatos sutrikimų priežastis.

Neigiamų emocijų nukreipimas į žmogų, blogi palinkėjimai, žodžiai – tai pažeidžia biolauko struktūras. Tie pažeidimai įvyksta tam tikro organo lygyje. Dažnai būna, kad viskas vyksta paraleliai, kelios priežastys vyksta vienu metu. Kažkas iš aplinkos pažeidė biolauką, žmogus ima pykti ar jausti kitą emociją, ta emocija įsitvirtina kažkuriam organe.

Yra medicinoje ligų, kurias jau pamėgome vadinti XXI amžiaus ligomis – sukeltos streso, onkologinės, autoimuninės ligos. Kaip vertinti šias ligas?

Daugelis dalykų, ypač tokios nelengvos ligos, yra tai, ką mes tampomės iš vieno gyvenimo į kitus. Tai vadinamosios karminės skolos. Mūsų gyvenimai planuojami priklausomai nuo to, kas vyko praeituose gyvenimuose.  Gyvenime tos situacijos atsiranda tam, kad mes atidirbtume tas skolas. Kad nereikėtų neišmoktų pamokų temptis į kitą gyvenimą.

Mes turime pereiti tam tikrus išbandymus. Tai yra tam tikrai malonė – tau sukuriama šiame gyvenime palanki situacija, kad atidirbtum skolą. Liga rodo, kur žmogus daro klaidą.

Jeigu žmogus žino savo ligos priežastį, tapo dvasingesnis ir geresnis, gal kas nors jam sutvarkė biolauką. Ar jis gyvens 150 metų?

Jeigu žmogus sąmoningai suvokia, kas vyksta jo gyvenime, su juo ir kodėl, jis gali išvengti bet kokios ligos. Svarbiausia, nepataikauti sau. Kad ateitų tas suvokimas, reikia pamilti visą pasaulį. Tai tikrai nelengva užduotis.

Kiekviename žmoguje reikia matyti mokytoją. Tą, kuris tave įskaudino, reikia vertinti kaip didį mokytoją, kaip Dievo pasiuntinį. Nes jis tau apie tave kažką pasakoja, tu to apie save nežinai.

Todėl reikia tiems žmonėms sakyti; „Atleisk man, kad kažkada aš tave skriaudžiau stipriau. Esu dėkinga tau už tai, kad tu atėjai į mano gyvenimą, nors gal tau ir nebuvo malonu“. Jeigu taip visas situacijas vertinsime ir jas priimsime, aišku, sveiksime.

Nereikia bijoti, kad biolaukas yra toks lengvai pažeidžiamas bet kokio blogo žodžio ar sakinio. Jei turime vidinės stiprybės, esame dvasingi žmonės, gyvename darnoje su savimi ir kitais, aplinkinių skleidžiamos blogos emocijos gal ir purtys mūsų biolauką, bet didelių pažeidimų nepadarys. Todėl tikrai pravartu ieškant fizinės sveikatos galvoti apie savo dvasingumą, minčių švarą ir emocijų darną.

Daiva Ausėnaitė

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
skaityti komentarus (6)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Per šventes padaugėja apsinuodijimo maistu atvejų: kas tai lemia bei kaip apsisaugoti?
Šventinis laikotarpis dažnam asocijuojasi ne tik su dovanomis ir šiltomis akimirkomis su šeima, bet ir dosniai kalėdinia...
Gydytoja akušerė-ginekologė: šlapimo nelaikymas yra ne gėda, o liga
Šlapimo nelaikymas yra sveikatos problema, apie kurią kalbėti vengia didžioji dalis moterų. Nors šis sutrikimas nėra pav...
Pavojingas apsinuodijimas smalkėmis prasideda paprastu galvos svaiguliu
Šaltuoju metų laiku, kai prasideda šildymo sezonas ir gyventojai pradeda aktyviai naudoti šildymo įrenginius, smarkiai p...
Šventės ir negalavimai: kada kreiptis skubiosios pagalbos, o kada galima gydytis namuose?
Šventiniu laikotarpiu į Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės (RVUL) Skubiosios pagalbos skyrių paprastai kre...
Kepenų transplantacija: pacientui prireikė operacijos dėl parazitų pažeistų kepenų
31-erių metų Petras tapo pirmuoju pacientu šalyje, kuriam dėl itin retos ligos – kepenų echinokokozės, kai parazit...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų