Klausimas. Pradedu nerimauti dėl skausmų kairiajame šone. Prasidėjo nuo to, kad naktį miegant ir norint apsiversti ant kito šono siaubingai skaudėdavo kairį šoną, neidavo, atrodo, net pajudėti, tad nejudėdavau, užmigdavau vėl, o ryte nieko nebeskaudėdavo. Dabar 3 diena, kai užeina tokie diegimai, kad įkvėpti neina, smarkiai sudiegia, būna, kad skausmas toks nerviškas užeina, tai į kaklą, tai į ranką, toje pačioje pusėje. Bet kentėti galima, ir tai išlieka neilgai. Bet vis dažniau kartojasi. Kas galėtų būti? Ir ar skubiai reikia eiti pas daktarus? Ingutė, 22 m.
Atsako gydytojas neurologas Antanas Lukošaitis
Skausmas greičiausiai kyla dėl stuburo slankstelių patologijos. Reikia padaryti stuburo nuotrauką ir tuomet bus galima spręsti, kokia priežastis, kaip gydyti.
Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.