Antradienis, 2025.04.15
Reklama

Veido joga

2012-05-18 20:20:05

Vaikus tėvai visada sudraudžia liepdami nesimaivyti. Ilgainiui vaikas nustoja kaišioti liežuvį praeiviams, vaipytis, markstytis ir pūsti žandus. Šiandien mes jums siūlome: pasimaivykime prieš veidrodį! O tiksliau, atlikime veido jogos pratimus. 

© Fotolia.com

Pamatysite, kad veido ir kaklo (tai ypač svarbu) oda pastangrėjo, paskaistėjo, išsilygino raukšlelės, nuotaika pagerėjo. Pratimai padės pašalinti odos sausumą, o oda taps švytinti ir skaisti kaip po veido masažo. Po pratimų atliktų vakare, miegosite ramiau.

Veido mankšta modeliuoja veidą ir dailina jo išraišką. Dirbant veido raumenims, pagerėja kraujotaka, pasišalina toksinai, oda geriau parūpinama deguonimi, todėl tampa skaistesnė.

Rezultatas priklauso nuo to, kokia dabartinė odos būklė. Norint akivaizdžių pokyčių, reikia mankštintis kasdien ir kruopščiai. atsainiai atlikti pratimai, nesuteiks poveikio ir nusivilsite, kad jie neveiksmingi. Turite jausti, kaip sušyla susitraukinėjantys veido raumenys, valdyti kiekvieną raumenų grupę atskirai. Svarbu paisyti trenerio nurodymų, jei reikia atlikti tartum šypsantis, taip ir elkitės.

Veido spalva pagražėja, tampa skaisčiai rožinė, pabąla pajuodę paakiai, sumažėja pagurklis. Siūlome kasdien įsijungti šį straipsnį ir iš eilės atlikti visus pratimus. Atsirinkite, kurie pratimai mieliausi, ilgainiui juos išmoksite ir galėsite atlikti be veidrodžio ir be kompiuterio. Svarbiausi jūsų draugai – kantrybė ir nuoseklumas.

Veido jogos pratimai skirstomi i dvi rūšis: dinaminiai ir statiniai. Pradedančioms lengvesni dinaminiai pratimai (t.y. įvairūs judesiai, pvz., sutraukti-atleisti, ištempti-atleisti ir t.t.). Juos įvaldžius, galima atlikti statinius pratimus (t.y. įtampos raumenyse laikymas).

Visus veido jogos pratimus rekomenduojama atlikti stebint save veidrodyje. Būtinai atkreipkite dėmesį į simetriją: atliekant pratimus, smakras turi išlikti vidurio linijoje, nesvarbu, kokius pratimus atliksite.

Pratimus darykite kartą per dieną bent tris dienas iš eilės. Atsiminkite, kad veide yra 57 raumenys ir visus juos galite išmankštinti.

Prieš pradėdamos mankštinti veidą, nusivalykite makiažą, nusiprauskite veidą ir kaklą ir pasitepkite aliejumi. Kvėpuokite ramiai ir tolygiai.

Mankšta:

Išplėskite akis, kiek tik galite pakelkite ir vėl laisvai nuleiskite antakius. Pakartokite tai kelis kartus vis greitesniu ritmu.

Pakilnokite antakius aukštyn – žemyn.

Tempkite veido raumenis tarsi sakytumėte "a-o-e-i-u".

Man labiausiai patinka senoviniai Jack Lalanne pratimai, kuriuos reikia atlikti bent pusvalandį, kuris su tokiu aktyviu treneriu neprailgs. Tikrai užkrečiantis pavyzdys.

Nesibaiminkite, kad atliekant pratimus veidui, jis raukšlėjasi. Atliekant pratimus presui, jis taip pat raukšlėjasi, bet juk pilvas netampa raukšlėtas. Dirba ne plona odelė, o po ja esantys raumenukai, kurie neleidžia odai suglebti. Veido jogą naudinga atlikti prieš svarbias progas, nes per 20 min. jie grąžina veido odai tonusą, spalvą ir stangrumą.

 

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
Žymos: Joga, Mankšta, veidas
skaityti komentarus (0)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Gydytojas psichiatras apie depresiją be antidepresantų
Greitai susirandame informaciją, greitai atsiduriame kitame pasaulio krašte, greitai atliekame darbus, greitai susipažįs...
Ką daryti užsidegus telefonui ar elektriniam paspirtukui
„Ličio jonų bateriją galima prilyginti sprogstamajam užtaisui. Ji saugi, bet reikia žinoti, kaip su ja elgtis&ldqu...
Nemalonioms problemoms – greitas, modernus ir efektyvus gydymas
Kai kuriuos simptomus esame linkę ignoruoti, atidėliojame ir apsilankymą pas specialistą. Į šią kategoriją greičiausiai...
Velykų simbolis – margutis: kaip dažyti, kad kiaušiniai nesukeltų sveikatos problemų?
Artėjant Velykoms daugelis ieško įmantrių ir originalių margučių dažymo būdų – nuo daržovių nuovirų iki ryškių orn...
Sterilizacija – nematomas, bet svarbus žingsnis rūpinantis pacientų saugumu
Ar kada susimąstėte, kas nutinka su medicinos priemonėmis po operacijos, procedūros ar tyrimo? Pavyzdžiui, kaip paruošia...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas